1513410300
08:45
Real Zaragoza - Valencia CF Spanish Liga Femenina
1513411200
09:00
Gaziantep BB - Denizlispor Turkish First League
1513411200
09:00
Boluspor - Eskisehirspor Turkish First League
1513411200
09:00
Ceres - Global Philippine UFL
1513412100
09:15
Japan - South Korea Friendly Tournament
1513414800
10:00
Perth Glory FC - Wellington Australia A-League
1513414800
10:00
Genclerbirligi - Kasimpasa SK Turkish Super League
1513415700
10:15
Gil Vicente - Viseu Portuguese Liga Vitalis
1513416600
10:30
Vietnam U-21 - Myanmar U-21 Friendly Tournament
1513418400
11:00
Regensburg - Arminia German 2 Bundesliga
1513418400
11:00
Aue - FC Heidenheim German 2 Bundesliga
1513418400
11:00
FC Kaiserslautern - 1. FC Nurnberg German 2 Bundesliga
1513418400
11:00
Simulcast German 2 Bundesliga
1513418400
11:00
East Bengal Club - Churchill Brothers Indian I-League
1513419300
11:15
Al-Taawon - Al Fateh Saudi Premier League
1513420200
11:30
Leicester - Crystal Palace England Premier League
1513420200
11:30
Aberdeen FC - Hibernian Scotland Premiership
1513420200
11:30
Caykur Rizespor - Umraniyespor Turkish First League
1513422000
12:00
Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias Romania Liga I
1513422000
12:00
Kerkyra - Atromitos Greek Super League
1513422000
12:00
Lushnja - Skenderbeu Albanian Kategoria Superiore
1513422000
12:00
Vllaznia - Kamza Albanian Kategoria Superiore
1513422000
12:00
Al Gharafa - Umm Salal Qatari Stars Cup
1513423800
12:30
Alanyaspor - Sivasspor Turkish Super League
1513423800
12:30
Gubbio - Padova Italian Serie C
1513423800
12:30
Robur Siena - Prato Italian Serie C
1513423800
12:30
Vicenza - AlbinoLeffe Italian Serie C
1513423800
12:30
Mestre - FC Sudtirol Italian Serie C
1513425300
12:55
Stade de Reims - Valenciennes France Ligue 2
1513425600
13:00
Inter - Udinese Italy Serie A
1513425600
13:00
Simulcast Italy Serie B
1513425600
13:00
Parma - AC Cesena Italy Serie B
1513425600
13:00
Carpi - Frosinone Italy Serie B
1513425600
13:00
Cremonese - Empoli FC Italy Serie B
1513425600
13:00
US Palermo - Ternana Italy Serie B
1513425600
13:00
Virtus Lanciano - Salernitana Italy Serie B
1513425600
13:00
Perugia - Bari Italy Serie B
1513425600
13:00
Avellino - Ascoli Italy Serie B
1513425600
13:00
Pro Vercelli - Spezia Italy Serie B
1513425600
13:00
Al Jazira - Pachuca FIFA Club World Cup
1513425600
13:00
Dinamo Zagreb - Cibalia Croatian Prva HNL
1513425600
13:00
Maccabi P-T - Ashdod SC Israeli Ligat ha'Al
1513425600
13:00
Creteil - Red Star French National League
1513427400
13:30
FC Augsburg - Freiburg Germany Bundesliga
1513427400
13:30
VFB Stuttgart - Bayern Munchen Germany Bundesliga
1513427400
13:30
Werder Bremen - FSV Mainz 05 Germany Bundesliga
1513427400
13:30
Simulcast Germany Bundesliga
1513427400
13:30
FC Cologne - VFL Wolfsburg Germany Bundesliga
1513427400
13:30
Eintracht - FC Schalke 04 Germany Bundesliga
1513427400
13:30
Pogon Szczecin - Arka Gdynia Poland Ekstraklasa
1513427400
13:30
Delhi Dynamos - Goa Indian Super League
1513427400
13:30
Berkane - Racing Casablanca Moroccan Botola
1513428300
13:45
Al Batin - Al Ittihad Saudi Premier League
1513429200
14:00
Arsenal - Newcastle England Premier League
1513429200
14:00
Chelsea - Southampton FC England Premier League
1513429200
14:00
Watford - Huddersfield England Premier League
1513429200
14:00
Stoke - West Ham England Premier League
1513429200
14:00
Brighton & Hove - Burnley England Premier League
1513429200
14:00
Salzburg - Linzer ASK Austria Erste Liga
1513429200
14:00
Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias Romania Liga I
1513429200
14:00
Dundee FC - Partick T. Scotland Premiership
1513429200
14:00
Linfield - Warrenpoint Northern Irish Premier League
1513429200
14:00
Dungannon - Ards Northern Irish Premier League
1513429200
14:00
Cliftonville - Glentoran Northern Irish Premier League
1513429200
14:00
Ballinamallard - Coleraine Northern Irish Premier League
1513429200
14:00
Glenavon - Crusaders Northern Irish Premier League
1513429200
14:00
Ballymena Utd - Carrick Rangers Northern Irish Premier League
1513429200
14:00
Osasuna - CD Numancia Spanish Segunda Division
1513429200
14:00
Sporting CP B - Varzim Portuguese Liga Vitalis
1513429200
14:00
Braga II - Porto II Portuguese Liga Vitalis
1513429200
14:00
Brentford - Barnsley English League Championship
1513429200
14:00
Ipswich - Reading FC English League Championship
1513429200
14:00
Preston - Sheffield United English League Championship
1513429200
14:00
Sunderland - Fulham English League Championship
1513429200
14:00
Crewe - Crawley English League Championship
1513429200
14:00
Barnet - Morecambe English League Championship
1513429200
14:00
Lincoln - Accrington English League Championship
1513429200
14:00
Rapide Oued Zem - Hassania Agadir Moroccan Botola
1513429200
14:00
Al Jazeera - Al-Faisaly Jordan Cup
1513430100
14:15
Athletic Bilbao - Real Sociedad Spain LIGA BBVA
1513430100
14:15
AEK Athens - Apollon Smirnis Greek Super League
1513431000
14:30
Al Rayyan - Al Kharitiyath Qatari Stars Cup
1513431000
14:30
Sambenedettese - Triestina Italian Serie C
1513432800
15:00
Stade Rennes - Paris Saint Germain France Ligue 1
1513432800
15:00
NK Istra 1961 - Osijek Croatian Prva HNL
1513432800
15:00
Bnei Sachnin - Hapoel Acre Israeli Ligat ha'Al
1513432800
15:00
Feirense - Vitoria de Setubal Portuguese Primeira Liga
1513432800
15:00
Beerschot Wilrijk - Union Belgian Tweede Klasse
1513432800
15:00
Flamurtari - Laci Albanian Kategoria Superiore
1513433700
15:15
Hapoel Ashkelon - Hapoel Haifa Israeli Ligat ha'Al
1513434600
15:30
Trabzonspor - Bursaspor Turkish Super League
1513436400
16:00
Torino - SSC Napoli Italy Serie A
1513436400
16:00
Sandecja Nowy Sacz - Lechia Gdansk Poland Ekstraklasa
1513436400
16:00
Real Madrid - Gremio FIFA Club World Cup
1513436400
16:00
Standard - AA Gent Belgian Jupiler League
1513436400
16:00
Reus Deportiu - Granada Spanish Segunda Division
1513436400
16:00
Valladolid - Lorca Spanish Segunda Division
1513437300
16:15
Cefn Druids - Bangor City Wales Premier Division
1513438200
16:30
Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim Germany Bundesliga
1513438200
16:30
Eibar - Valencia CF Spain LIGA BBVA
1513438200
16:30
Manchester City - Tottenham England Premier League
1513438200
16:30
Simulcast Austria Erste Liga
1513438200
16:30
Adm/Modling - SCR Altach Austria Erste Liga
1513438200
16:30
Sankt Poelten - Rapid Wien Austria Erste Liga
1513438200
16:30
Mattersburg - Wolfsberger AC Austria Erste Liga
1513438200
16:30
SC Heerenveen - NAC Breda Netherlands Eredivisie
1513438200
16:30
Willem II - Zwolle Netherlands Eredivisie
1513438200
16:30
Platanias - PAOK Saloniki Greek Super League
1513438200
16:30
Cardiff - Hull English League Championship
1513438200
16:30
Reggiana - Teramo Italian Serie C
1513440000
17:00
St.Gallen - FC Sion Switzerland Challenge League
1513440000
17:00
FC Thun - Lugano Switzerland Challenge League
1513440000
17:00
CS U Craiova - CFR Cluj Romania Liga I
1513440000
17:00
FUS Rabat - Olympic Safi Moroccan Botola
1513441800
17:30
Maccabi Haifa FC - Bnei Yehuda Israeli Ligat ha'Al
1513441800
17:30
Estoril - Aves Portuguese Primeira Liga
1513442700
17:45
PSV - ADO den Haag Netherlands Eredivisie
1513443600
18:00
Simulcast France Ligue 1
1513443600
18:00
Dijon Footbal - Lille OSC France Ligue 1
1513443600
18:00
Troyes - Amiens France Ligue 1
1513443600
18:00
Strasbourg - Toulouse France Ligue 1
1513443600
18:00
Montpellier HSC - Metz France Ligue 1
1513443600
18:00
SM Caen - Guingamp France Ligue 1
1513443600
18:00
Kortrijk - KV Mechelen Belgian Jupiler League
1513443600
18:00
Eupen - Sint-Truiden Belgian Jupiler League
1513443600
18:00
Almeria - Cordoba Spanish Segunda Division
1513445400
18:30
Legia Warszawa - Plock Poland Ekstraklasa
1513445400
18:30
Lokeren - Waasland-Beveren Belgian Jupiler League
1513445400
18:30
Albacete - Real Zaragoza Spanish Segunda Division
1513445400
18:30
Fano - Fermana Italian Serie C
1513445400
18:30
Reggina - Santarcangelo Italian Serie C
1513446300
18:45
Atletico Madrid - Alaves Spain LIGA BBVA
1513446300
18:45
Roma - Cagliari Italy Serie A
1513446300
18:45
FC Twente - Vitesse Arnhem Netherlands Eredivisie
1513446300
18:45
Roda - Venlo Netherlands Eredivisie
1513449000
19:30
Sporting Braga - Belenenses Portuguese Primeira Liga
1513411200
09:00
Besiktas - Galatasaray Crown Turkish Basketball League
1513411200
09:00
Aspac Jakarta - Satya Wacana Indonesian IBL
1513412100
09:15
Kano Pillars - City Oilers FIBA Africa Clubs Champions Cup
1513413000
09:30
Bahcesehir Koleji - Istanbulspor Turkish First League
1513416600
10:30
Heyliodzan Shenda - Shanksi Ksin Rui Fleym Women. Friendly Match
1513416600
10:30
Shensi Tancze - Bayi Kilins Women. Friendly Match
1513416900
10:35
Zhejiang Lions - Shanxi CBA
1513416900
10:35
Tianjin - Jiangsu CBA
1513418400
11:00
Garuda Bandung - Siliwangi Bandung Indonesian IBL
1513418400
11:00
Vilkmerge - Kibirkstis Women. LMKL
1513418400
11:00
Agu Spor - Galatasaray Crown Women. Turkish League
1513419300
11:15
Trabzonspor - Buyukcekmece Turkish Basketball League
1513420200
11:30
Sale - ASB New Generation FIBA Africa Clubs Champions Cup
1513422000
12:00
PBC Lokomotiv Kuban - Zenit VTB League
1513422000
12:00
Kupol Rodniki - CSKA II Russian Super League
1513423800
12:30
Winterthur - Portes du Soleil Women. Swiss National League A
1513425600
13:00
Sakarya - Gaziantep BB Turkish Basketball League
1513425600
13:00
Suduva - Kaunas Women. LMKL
1513425600
13:00
Besiktas - Adana Aski Women. Turkish League
1513427400
13:30
Valoskun Brno - Slavia Praha Women. Czech ZBL
1513427400
13:30
PAOK - AEK Greek A1 Ethniki
1513428300
13:45
US Monastir - Petroler FIBA Africa Clubs Champions Cup
1513429200
14:00
Imos Brno W - Slovanka W Women. Czech ZBL
1513429200
14:00
KK Rudupis Prienai - Zalgiris Lietuvos Krepsinio Lyga
1513429200
14:00
Akhisar - Bandirma Kirmizi Turkish First League
1513430400
14:20
Nevezis - Neptunas Lietuvos Krepsinio Lyga
1513432800
15:00
Beroe W - Spartak Pleven Bulgarian NBL
1513432800
15:00
Yambol - Akademik Plovdiv Bulgarian NBL
1513432800
15:00
Rilski Sportist - Akademik Sofia Bulgarian NBL
1513432800
15:00
Sosnowiec - Widzew Women. Poland PLKK
1513432800
15:00
BK Pliska Studanka Pardubice - 0 Jindrichuv Hradec Czech NBL
1513432800
15:00
CEZ Nymburk - Tury Svitavy Czech NBL
1513432800
15:00
Siroki - Student Bosnian Premier League
1513432800
15:00
Sloboda - Mladost Bosnian Premier League
1513432800
15:00
Vogosca - Bosna Royal Bosnian Premier League
1513432800
15:00
Zrinjski - Spars Bosnian Premier League
1513432800
15:00
Kakanj - Radnik Bijeljina Bosnian Premier League
1513432800
15:00
Fribourg Olympic - Neuchatel Swiss National League A
1513432800
15:00
Lugano Tigers - Starwings Basel Swiss National League A
1513434600
15:30
Kara Trutnov - Sokol Hradec Králové Women. Czech ZBL
1513434600
15:30
Heidelberg - Goettingen German Women Bundesliga
1513434600
15:30
Kymis - Aris Greek A1 Ethniki
1513434600
15:30
Larissas Faros - Koroivos Greek A1 Ethniki
1513434600
15:30
Panionios - Trikala Greek A1 Ethniki
1513434600
15:30
Geneve Lions - Central Basket Swiss National League A
1513434600
15:30
Winterthur - Vevey Riviera Swiss National League A
1513434600
15:30
Lausanne - Massagno Swiss National League A
1513434600
15:30
Helios - Fribourg Women. Swiss National League A
1513434600
15:30
Riva - Geneva Women. Swiss National League A
1513434600
15:30
Bellinzona - Pully Women. Swiss National League A
1513436400
16:00
Western Kentucky - Indiana State NCAA
1513436400
16:00
Louisville - Memphis NCAA
1513436400
16:00
North Carolina State - UNC Greensboro NCAA
1513436400
16:00
Rutgers - Seton Hall NCAA
1513436400
16:00
Michigan - Detroit NCAA
1513436400
16:00
George Washington - Miami (FL) NCAA
1513436400
16:00
Purdue - Butler NCAA
1513436400
16:00
Gorzow Wielkopolski - Energa Torun Women. Poland PLKK
1513436400
16:00
Galati - Timisoara Romanian Divizia A1
1513436400
16:00
New Yorker Phantoms Braunschweig - Giessen German Bundesliga
1513436400
16:00
Goettingen - Bonn German Bundesliga
1513436400
16:00
Ratiopharm - Wurzburg German Bundesliga
1513436400
16:00
Avenida - Bembibre Spanish Liga Femenina
1513436400
16:00
Donostia - Campus Promete Spanish Liga Femenina
1513436400
16:00
Ferrol - Sant Adria Spanish Liga Femenina
1513436400
16:00
Szczecin - Gliwice Polish Basketball League
1513436400
16:00
AZS Koszalin - Slupsk Polish Basketball League
1513436400
16:00
Brno W - Usti nad Labem Czech NBL
1513436400
16:00
Opava - NH Ostrava Czech NBL
1513436400
16:00
Kolin - Olomouc Czech NBL
1513436400
16:00
Es Rades - Inter Clube FIBA Africa Clubs Champions Cup
1513437300
16:15
Banvit BK - Darussafaka Turkish Basketball League
1513437300
16:15
Poznan - CCC Polkowice W Women. Poland PLKK
1513438200
16:30
Georgetown - Syracuse Crunch NCAA
1513438200
16:30
Bizkaia - Extremadura Spanish Liga Femenina
1513438200
16:30
Limoges - Le Mans French LNB
1513438200
16:30
Stal Ostrow - Rosa Radom Polish Basketball League
1513440000
17:00
Canarias - Unicaja Malaga Liga ACB
1513440000
17:00
LSU - Stephen F. Austin NCAA
1513440000
17:00
Liberty - Kentucky Christian NCAA
1513440000
17:00
Partizan - Skopje Adriatic League
1513440000
17:00
Bad Aibling - Wasserburg German Women Bundesliga
1513440000
17:00
Marburg - Hanover German Women Bundesliga
1513440000
17:00
Monaco - Olympique Antibes French LNB
1513440000
17:00
Rhondorf - Giessen II German ProB
1513440000
17:00
Kashtela - Osijek Croatian A-1 Liga
1513440000
17:00
Skrljevo - Dzhazine-Arbanasi Croatian A-1 Liga
1513440000
17:00
Zabok - KK Split Croatian A-1 Liga
1513441800
17:30
Timba Timisoara - Steaua Romanian Divizia A1
1513441800
17:30
Alkar - Hermes Analitica Croatian A-1 Liga
1513443600
18:00
Burgos - Fuenlabrada Liga ACB
1513443600
18:00
Xavier - East Tennessee State NCAA
1513443600
18:00
Buffalo - Robert Morris NCAA
1513443600
18:00
Akron - Mississippi Valley State NCAA
1513443600
18:00
Depaul - Northwestern NCAA
1513443600
18:00
Iowa Wild - Drake NCAA
1513443600
18:00
Toledo - Wright State NCAA
1513443600
18:00
Longwood - Cornell NCAA
1513443600
18:00
Milwaukee - Loyola (IL) NCAA
1513443600
18:00
IPFW - Stetson NCAA
1513443600
18:00
Florida State - Oklahoma State NCAA
1513443600
18:00
Alabama State - Winthrop NCAA
1513443600
18:00
Virginia - Davidson NCAA
1513443600
18:00
Texas - Louisiana Tech NCAA
1513443600
18:00
Kentucky - Virginia Tech NCAA
1513443600
18:00
Roche Vendee - Bourges French Ligue Feminine
1513443600
18:00
Cholet - BCM Gravelines French LNB
1513443600
18:00
Levallois - Chalons-Reims French LNB
1513443600
18:00
Nanterre - Elan Chalon French LNB
1513443600
18:00
Breogan - Clavijo Spanish LEB Oro
1513443600
18:00
Palma - Basquet Coruna Spanish LEB Oro
1513444500
18:15
Libolo - Ferroviario Beira FIBA Africa Clubs Champions Cup
1513445400
18:30
Southern Utah - Central Michigan NCAA
1513445400
18:30
Oakland - Michigan State NCAA
1513445400
18:30
Indiana - Notre Dame NCAA
1513445400
18:30
Orlandina - Brindisi Italian Lega Basket
1513445400
18:30
Reggio Emilia - Varese Italian Lega Basket
1513445400
18:30
Ludwigsburg - Bayreuth German Bundesliga
1513446300
18:45
Sassari - Pistoia Italian Lega Basket
1513446300
18:45
Donostia - Campus Promete Spanish Liga Femenina
1513447200
19:00
Grambling State - Southeastern Louisiana NCAA
1513447200
19:00
Massachusetts - Georgia NCAA
1513447200
19:00
Belmont - Pepperdine NCAA
1513447500
19:05
Chicago State - Bradley NCAA
1513448100
19:15
UAB - Alabama A and M NCAA
1513449000
19:30
Mississippi State - Illinois State NCAA
1513449000
19:30
UCLA - Cincinnati NCAA
1513450800
20:00
South Carolina State - Jacksonville NCAA
1513450800
20:00
Evansville - Austin Peay NCAA
1513450800
20:00
Jacksonville State - USC Upstate NCAA
1513450800
20:00
Wichita State - Oklahoma City NCAA
1513450800
20:00
Norfolk State - Niagara NCAA
1513450800
20:00
Rhode Island - Col. of Charleston NCAA
1513450800
20:00
Incarnate Word - UMKC NCAA
1513450800
20:00
Saint Bonaventure - Vermont NCAA
1513450800
20:00
Rider - Wagner NCAA
1513451100
20:05
Southern Alabama - Eastern Illinois NCAA
1513452600
20:30
Iowa State - Northern Iowa NCAA
1513452600
20:30
Florida - Clemson NCAA
1513454400
21:00
Temple - Drexel NCAA
1513454400
21:00
Southern Miss - William Carey NCAA
1513458000
22:00
Auburn - Middle Tennessee State NCAA
1513458000
22:00
Ohio State - Appalachian State NCAA
1513458000
22:00
Fresno State - Oregon NCAA
1513458000
22:00
VCU - Bucknell NCAA
1513458000
22:00
Washington State - IUPUI NCAA
1513461600
23:00
Albany - Canisius NCAA
1513461600
23:00
Dayton - Georgia State NCAA
1513461600
23:00
Bjorn Phau - Arkansas State NCAA
1513461600
23:00
Tulsa - Manhattan NCAA
1513461600
23:00
Kennesaw State - Bethune-Cookman NCAA
1513461600
23:00
Portland - Charlotte NBA
1513410600
08:50
ITF Tour, Dubai ITF Tour
1513414800
10:00
NK Tennis National Event
1513418400
11:00
ITF Tour, Doha ITF Tour
1513422000
12:00
ITF Tour, Doha ITF Tour
1513461600
23:00
Australian Open Grand Slam Tournament
1513411200
09:00
Loko - Amurskie Tigry MHL
1513411200
09:00
South Korea - Sweden Channel One Cup
1513414800
10:00
Serebryanye Lvi - Russkie Vityazi MHL
1513414800
10:00
Almaz - Taifun MHL
1513414800
10:00
Norway - France Friendly Match
1513414800
10:00
Kulager - Arlan Kokshetau Kazakh Championship
1513414800
10:00
Irtysh Pavlodar - Altai Torpedo Kazakh Championship
1513414800
10:00
Arystan Temirtau - Gornyak Rudny Kazakh Championship
1513415700
10:15
KunLun Junior - Kapitan MHL
1513418400
11:00
Yuzhny Ural - Gornyak Uchaly VHL
1513418400
11:00
France - Russia Euro Challenge
1513418400
11:00
France - Russia 2 Euro Challenge
1513418400
11:00
Finland - Russia Friendly Match
1513418400
11:00
Sweden - Japan Friendly Match
1513418400
11:00
Switzerland U-17 - Slovakia U-17 Friendly Match
1513418400
11:00
Latvia U-16 - France U-16 Friendly Match
1513418400
11:00
Latvia U-16 - France U-16 Friendly Tournament
1513418400
11:00
Beibarys Atyrau - Astana Kazakh Championship
1513422000
12:00
Izhstal - Zvezda Chekhov VHL
1513422000
12:00
Beibarys Atyrau - Astana Kazakh Championship
1513422000
12:00
Kulager - Arlan Kokshetau Kazakh Championship
1513422000
12:00
Arystan Temirtau - Gornyak Rudny Kazakh Championship
1513422000
12:00
Irtysh Pavlodar - Altai Torpedo Kazakh Championship
1513422000
12:00
Romania U-20 - South Korea U-20 World Championship U20 Div II
1513423800
12:30
Latvia U-20 - Germany U-20 World Championship U20 Div I
1513425600
13:00
Neftyanik - Khimik Vs VHL
1513425600
13:00
Sweden U-16 - Finland U-16 Friendly Match
1513425600
13:00
Russia - Canada Channel One Cup
1513426500
13:15
Karlskoga - Bjorkloven Swedish Allsvenskan
1513429200
14:00
Czech Republic - Switzerland Friendly Match
1513429200
14:00
Hungary U-18 - Czech Republic U-16 Friendly Tournament
1513429200
14:00
LeKi - TuTo Finnish Mestis
1513429200
14:00
KeuPa - Espoo Blues Finnish Mestis
1513429200
14:00
Peliitat - Hermes Finnish Mestis
1513429200
14:00
Jokipoja - K-Vantaa Finnish Mestis
1513429200
14:00
SaPKo - RoKi Finnish Mestis
1513429200
14:00
Austria U-20 - Hungary U-20 World Championship U20 Div I
1513431000
14:30
Russia U-17 - USA U-17 Friendly Match
1513432800
15:00
Norway - Slovakia Euro Challenge
1513432800
15:00
Norway U-16 - Denmark U-16 Friendly Match
1513434600
15:30
Estonia U-20 - Netherlands U-20 World Championship U20 Div II
1513436400
16:00
Oskarshamn - Modo Swedish Allsvenskan
1513436400
16:00
France U-20 - Kazakhstan U-20 World Championship U20 Div I
1513440000
17:00
Poland U-18 - Slovakia U-18 Friendly Tournament
1513443600
18:00
Edmonton - Minnesota NHL
1513443600
18:00
Manchester Storm - Nottingham Panthers Elite Ice Hockey League
1513443600
18:00
Cardiff Devils - Sheffield Steelers Elite Ice Hockey League
1513443600
18:00
Braehead Clan - Guildford Flames Elite Ice Hockey League
1513443600
18:00
Milton Keynes Dons - Coventry City Elite Ice Hockey League
1513444500
18:15
Fife Flyers - Belfast Giants Elite Ice Hockey League
1513447200
19:00
United Kingdom U-20 - Japan U-20 World Championship U20 Div II
1513454400
21:00
Rangers - Boston NHL
1513461600
23:00
Winnipeg - Saint-Louis NHL
1513461600
23:00
Montreal - Ottawa NHL
1513461600
23:00
Los Angeles - NY Islanders NHL
1513461600
23:00
Columbus - Carolina NHL
1513461600
23:00
Dallas - Philadelphia NHL
1513461604
23:00
Pittsburgh - Arizona NHL
1513422000
12:00
Montpellier - Glasgow Warriors European Champions Cup
1513422000
12:00
Benetton Treviso - Scarlets Pro 14
1513429200
14:00
Gloucester - Zebre European Challenge Cup
1513429200
14:00
Connacht - Brive European Challenge Cup
1513429200
14:00
London Broncos - Stade Francais European Challenge Cup
1513430100
14:15
Leicester Tigers - Exeter Chiefs European Champions Cup
1513430100
14:15
Racing 92 - Castres Olympique European Champions Cup
1513438200
16:30
Bath - Toulon European Champions Cup
1513447200
19:00
Lyon - Toulouse European Challenge Cup
1513409400
08:30
Racing, Indian National Event
1513410300
08:45
cross World Cup, Toblach Cross-Country Skiing
1513411200
09:00
Scottish Open Snooker
1513411200
09:00
Spanish Championships Figure Skating
1513411200
09:00
World Cup, Innsbruck Bobsleigh
1513411200
09:00
Gazprom-Yugra - Progress Russia
1513412100
09:15
Dynamo Moscow - Shturm-2002 Russian Championship
1513413000
09:30
Jadran - Zaria Yakutsk Russia Vysha Liga
1513413900
09:45
World Cup, Annecy Biathlon
1513414800
10:00
Championship Prague PokerStars
1513414800
10:00
Avangard Odessa - Energiya Lviv Ukrainian Extra-Liga
1513414800
10:00
Almaz-ALROSA - Dynamo Moscow Russia Vysha Liga
1513414800
10:00
Volga Saratov - Eleks-Favorit Russia Vysha Liga
1513416600
10:30
World Cup, Val Gardena Alpine Skiing
1513416600
10:30
World Cup, Montafon Snowboarding
1513418400
11:00
Scottish Open Snooker
1513419300
11:15
Barcelona - Ribera Navarra Spanish Primera Division
1513420200
11:30
World Cup, Innsbruck Bobsleigh
1513420200
11:30
2017 World Championships PDC
1513421100
11:45
cross World Cup, Toblach Cross-Country Skiing
1513422000
12:00
Scottish Open Snooker
1513422000
12:00
Novaya Generaziya - Politekh Russia
1513422000
12:00
Red Guard - LGTU Lipetsk Russia Vysha Liga
1513422000
12:00
Battle in Nazran M-1
1513423800
12:30
Racing, United Kingdom National Event
1513424700
12:45
World Cup, Annecy Biathlon
1513425600
13:00
World Masters, Saint Petersburg Judo
1513425600
13:00
World Cup, Innsbruck Bobsleigh
1513425600
13:00
Dina - Sinara Russia
1513425600
13:00
Norilsk Nickel - Sibiryak Russia
1513425600
13:00
Ukhta - KPRF Russia
1513425600
13:00
Novaya Generaziya - Politekh Russia
1513425600
13:00
Avtodor - Tyumen Russia
1513425600
13:00
Gazprom-Yugra - Progress Russia
1513427400
13:30
Esslingen - Duisburg Swimming/Diving/Waterpolo
1513427400
13:30
skiju World Cup, Engelberg Ski Jumping
1513429200
14:00
Sintez - University-Neva Russian Championship
1513429200
14:00
Spartak Volgograd - Astana Russian Championship
1513432800
15:00
ETTU CUP ETTU
1513432800
15:00
Avtodor - Tyumen Russia
1513434600
15:30
2017 European Championship Swimming/Diving/Waterpolo
1513434600
15:30
Orgkhim - KPRF-2 Russia Vysha Liga
1513436400
16:00
Peniscola - Inter Movistar Spanish Primera Division
1513438200
16:30
Feldi Eboli - Milan Italian Serie A
1513438200
16:30
Jaen - Palma Spanish Primera Division
1513440000
17:00
Ludwigsburg - Wedding Berlin Swimming/Diving/Waterpolo
1513440000
17:00
World Cup, Cortina d'Ampezzo Snowboarding
1513441800
17:30
Scottish Open Snooker
1513452600
20:30
Racing, USA National Event
©2013Full Sport Live.All rights reserved.